Процес розробки та його покращення

Процес розробки та його покращення
  1. Добрий процес розробки та його постійне покращення — цілком пристойні цілі.
  2. Але також існують робочі цілі й задачі: добрий працівник сконцентрує увагу як раз на них, навіть якщо ви його про це не просили.
  3. Формальні програми, скеровані на покращення існуючого процесу розробки, будуть дорого коштувати коман­ді — в відношенні і часу, і грошей. Навіть окремі зусилля з покращення процесу можуть відкинути команду далеко назад. Щодо можливого підвищення продуктивності, то навіть якщо це й станеться, наврядчи переваги від цього підвищення перекриють затрати.
  4. Можна сподіватись отримати позитивний результат від якогось од­ного добре виваженого й ретельно обраного вдосконалення в методиці роботи. В такому випадку воно может компенсувати гроші та час, затрачені на його впровадження.
  5. Спроба впровадити більш ніж одне вдосконалення мето­дології — пропаща справа. Програми, скеровані на покащення багатьох прийомів та навиків (наприклад, перехід на наступний рівень СММ), скоріш за все призведуть до того, що строки тільки збільшаться.
  6. Небезпека стандартизованого процесу розробки полягає в тому, що за рутиними операціями люди можуть не помітити можливість зекономити час та зусилля в розро­бці проекту.
  7. Щодо надміру великих команд, там стандарти­зований процес буде неухильно притримуватись до тих пір, поки він дозволяє всім почуватись при справі (не важливо, з користю для проекту чи ні).

0 comments:

Post a Comment